Tražilica

06983444
Danas
Ovaj tjedan
Ovaj mjesec
Ukupno posjeta
558
10655
9478
6983444

Ovogodišnji književni susret održat će se tijekom ožujka, a naša gošća je  slobodna umjetnica i književnica SNJEŽANA BABIĆ VIŠNJIĆ.

Književnica je napisala  i objavila niz romana za djecu i mlade. Inspirirana svojom djecom, napisala je i dvije stotine priče za djecu, koje su objavljene u Vjesniku. Također piše poeziju, drame i kratke priče. Autorica je i romana za odrasle ”Kocke od maka”.  Surađivala je kao pisac dijaloga na televizijskim serijama. Piše i književne kritike i teorijska djela, a radi i kao urednik, lektor i novinar. Autorica brojnih djela je i potpredsjednica  Hrvatskog društva  književnika za djecu i mlade gdje je urednica tiskanih izdanja, te članica Društva hrvatskih književnika. Dobitnica je nagrada Grigor Vitez te Mate Lovrak.

 

Univerzalnom porukom svojih djela pronalazi put do srca velikih i malih čitatelja, a susret s našim učenicima održat će se na više lokacija diljem Švicarske.

 

11. ožujka, srijeda , 2 susreta

 - od 13.30 do 15.00 sati, Emmenbrucke Riffig (škola) – učenici iz škola  Riffig, Meierhofli, Luzern

 -od 17.30 do 19.00 sati, Basel  (Jukibu knjižnica, učenici iz Basela i Liestala)

12. ožujka, četvrtak , 1 susret

- od 18.00 do 19.30 sati,  Rapperswil (škola) - učenici iz Rapperswila i Pfaffikona

13. ožujka, petak, 1 susret

– od 18.00 do 19.30 sati, Dietikon (ured) – svi zainteresirani učenici - do 6.ožujka predati učiteljici ili poslati e-mailom u ured .

14. ožujka, subota - od 15.00 do 16.30 sati – Ticino   

 

Molimo vas da prije dolaska na susret u Dietikon popunite i dostavite prijavnicu koju možete pronaći ispod ovog teksta u pdf formatu.

Veselimo se ovogodišnjem druženju – susretu umjetnosti i književnosti iz domovine koje književnica donosi našim učenicima, roditeljima , učiteljicama i koordinatorici te svima zainteresiranima. Vidimo se!